0 OFERTY PRACY
0 OGŁOSZENIA
 ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

W jakiej firmie pracujesz ?

WÓJT GMINY GOSZCZANÓW OGŁASZA NABÓR NA WOLNE STANOWISKO URZĘDNICZE W URZĘDZIE GMINY GOSZCZANÓW

  Wójt Gminy Goszczanów

Oferowane stanowisko:
  Stanowisko ds. obsługi organów gminy i sekretariatu

Wymiar czasu:
  pełny wymiar

  Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać w sekretariacie Urzędu Gminy Goszczanów (pokój nr 4) lub przesłać na adres: Urząd Gminy Goszczanów, ul. Kaliska 19, 98-215 Goszczanów, w zamkniętej kopercie z dopiskiem: „Dotyczy naboru na stanowisko urzędnicze ds. obsługi rady gminy i sekretariatu” w terminie do dnia 05 lutego 2018 roku do godz. 15.00. Aplikacje, które wpłyną do Urzędu po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane. W przypadku aplikacji wysyłanych pocztą decyduje data i godzina wpłynięcia dokumentów do Urzędu. Oferty, które wpłyną do Urzędu niekompletne (brak wymaganych dokumentów lub dokumenty nie podpisane przez kandydata) nie będą rozpatrywane.

Wymagania:

  1. Wymagania niezbędne:
  1. obywatelstwo polskie,
  2. pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
  3. niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  4. nieposzlakowana opinia,
  5. stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku urzędniczym,
  6. wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane administracyjne lub pokrewne).

  1. Wymagania dodatkowe:
  1. znajomość i umiejętność praktycznego stosowania i interpretacji przepisów prawa powszechnego, w tym m. in. ustaw i rozporządzeń:
  • o samorządzie gminnym,
  • o ogłaszaniu aktów normatywnych i niektórych innych aktów prawnych,
  • o pracownikach samorządowych,
  • o ochronie danych osobowych,
  • o dostępie do informacji publicznej,
  • Kodeks postępowania administracyjnego,
  • w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych,
  1. mile widziany staż pracy w administracji publicznej na podobnym stanowisku,
  2. znajomość języka angielskiego,
  3. znajomość zagadnień z zakresu tworzenia aktów prawnych i zasad techniki prawodawczej,
  4. znajomość obsługi komputera, programów biurowych, programu Legislator  i systemów informatycznych,
  5. umiejętność prawidłowego redagowania pism urzędowych,
  6. komunikatywność, wysoka kultura osobista,
  7. umiejętność przekazywania informacji w sposób jasny, precyzyjny i zwięzły,
  8. umiejętność planowania i organizacji pracy,
  9. rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.

Zakres obowiązków:

  1. obsługa sekretariatu Urzędu Gminy,
  2. przyjmowanie, wysyłanie i rozdzielanie korespondencji na zewnątrz i wewnątrz Urzędu,
  3. prowadzenie ewidencji korespondencji,
  4. nadzór  nad przechowywaniem pieczęci i pieczątek,
  5.  prowadzenie centralnego rejestru skarg, wniosków, petycji oraz innych pism wpływających do Urzędu,
  6. przygotowywanie pomieszczeń i obsługa - w tym protokołowanie - spotkań i zebrań organizowanych przez Wójta i Sekretarza,
  7. rozliczanie wewnętrznych rozmów telefonicznych,
  8. kompletowanie materiałów na sesje Rady Gminy i posiedzenia komisji, ich podział  i wysyłka,
  9. przygotowywanie niezbędnych materiałów na sesje Rady Gminy i posiedzenia komisji,
  10. prowadzenie rejestrów uchwał Rady, wniosków i opinii komisji, interpelacji  i wniosków Radnych oraz skarg i wniosków skierowanych do Rady Gminy oraz czuwanie nad ich terminowym załatwieniem,
  11. przygotowywanie we współpracy z właściwymi merytorycznie stanowiskami materiałów dotyczących projektów uchwał Rady,
  12. udostępnianie informacji i dokumentów z posiedzeń Rady,
  13. współpraca przy opracowywaniu projektów planów pracy Rady i komisji,
  14. prowadzenie protokolarne sesji Rady Gminy oraz posiedzeń komisji,
  15. obsługa dyżurów Przewodniczącego Rady Gminy i radnych,
  16. sporządzanie list diet radnych,
  17. organizowanie szkoleń radnych, udzielanie pomocy w działaniach związanych z wykonywaniem mandatu.
  18. inne prace zlecone przez Wójta i Sekretarza Gminy.

Wymagane dokumenty:

  1. list motywacyjny,
  2. CV z opisem dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej,
  3. kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie,
  4. kserokopie świadectw pracy (poświadczone przez kandydata za zgodność
    z  oryginałem) lub zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzające doświadczenie zawodowe,
  5. kserokopie dokumentów potwierdzające kwalifikacje i wykształcenie zawodowe (poświadczone przez kandydata za zgodność z  oryginałem),
  6. oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
  7. oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na wolnym stanowisku pracy,
  8. oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych oraz korzystaniu z pełni praw publicznych,
  9. oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  10. inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Dokumenty powinny być kompletne i własnoręcznie podpisane przez kandydata.

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych
w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą
z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych
(Dz. U. 2016 r. poz. 922) oraz ustawą z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz. U. 2016 r.  poz. 902 z późn. zm.).

Informacja o wynikach naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej ( www.goszczanow.bip.cc ) oraz na tablicy informacyjnej Urzędu  Gminy .

» Pliki powiązane:

Ogłoszenie o naborze
Kwestionariusz osobowy
Informacja o wynikach naboru

  dnia 24 2018

  dnia 24 2018 godz. 15:18

Urząd Gminy Goszczanów
tel. 43 829-70-51
fax. 43 829-70-54